Ik ben al lid
  
  • SosPronostics
  • SosBettingtips
  • SosApuestas
  • SosWetten

De live Voetbal uitslagen

  • Nederland : Eredivisie
    18:30 Willem Ii Emmen  
    19:45 Heracles Vitesse  
    20:45 Heerenveen Twente  
     
  • Frankrijk : Ligue 1
    20:00 Dijon Bordeaux  
    20:00 Brest Reims  
    20:00 Amiens Sc Nantes  
    20:00 Angers Metz  
     
  • Engeland : Premier League
    Afgelopen Norwich
    2 - 3
    Cantwell Todd (6)goalgoalAbraham Tammy (3)
    Pukki Teemu (30)goalgoalMount Mason (17)
    Stiepermann Marco (44)goalAbraham Tammy (68)
    Jorginho Luiz (33)
    Chelsea  
    Afgelopen Brighton
    0 - 2
    Andone Florin (30)goalDjenepo Moussa (55)
    Montoya Martin (89)goalRedmond Nathan (90)
    Ward-prowse James (21)
    Djenepo Moussa (62)
    Hojbjerg Pierre-emile (82)
    Southampton  
    Afgelopen Manchester United
    1 - 2
    James Daniel (89)goalgoalAyew Jordan (32)
    Wan-bissaka Aaron (46)goalVan Aanholt Patrick (90)
    James Daniel (71)Milivojevic Luka (38)
    Cahill Gary (41)
    (79)
    Guaita Vicente (86)
    Crystal Palace  
    Afgelopen Sheffield United
    1 - 2
    Mcburnie Oliver (62)goalgoalVardy Jamie (38)
    Lundstram John (57)goalBarnes Harvey (70)
    Leicester  
    Afgelopen Watford
    1 - 3
    Gray Andre (17)goalgoalNoble Mark (3)
    Holebas Jose (63)goalHaller Sebastien (64)
    goalHaller Sebastien (73)
    Ogbonna Angelo (76)
    West Ham  
    18:30 Liverpool Arsenal  
     
  • Spanje : LaLiga
    live
      70'
    Osasuna
    0 - 0
    Vidal Nacho (11)Alvarez Sergio (23)
    Avila Chimy (16)Arbilla Anaitz (45)
    Garcia David (30)Oliveira Paulo (65)
    Eibar  
    19:00 Real Madrid Valladolid  
    21:00 Celta Vigo Valencia  
    21:00 Getafe Athletic Bilbao  
     
  • Italie : Serie A
    live
      29'
    Parma
    0 - 1
    goalChiellini Giorgio (21)
    Juventus  
    20:45 Acf Fiorentina Ssc Napoli  
     
  • Duitsland : Bundesliga
    Afgelopen Fortuna Düsseldorf
    1 - 3
    Morales Alfredo (82)goalgoalBaker Lewis (6)
    Baker Lewis (49)goalAranguiz Charlez (33)
    Morales Alfredo (61)goalBellarabi Karim (39)
    Zimmermann Matthias (77)Aranguiz Charlez (14)
    Tah Jonathan (80)
    Bayer 04 Leverkusen  
    Afgelopen Paderborn
    1 - 3
    Mamba Streli (3)goalgoalWaldschmidt Luca (21)
    Hunemeier Uwe (42)goalPetersen Nils (40)
    Vasiliadis Sebastian (63)goalKwon Chang-hoon (90)
    Gjasula Klaus (66)Gondorf Jerome (45)
    Freiburg  
    Afgelopen Hoffenheim
    3 - 2
    Bicakcic Ermin (54)goalgoalFullkrug Niclas (42)
    Bebou Ihlas (59)goalgoalOsako Yuya (81)
    Kaderabek Pavel (87)goalKlaassen Davy (35)
    Rudy Sebastian (46)Eggestein Johannes (69)
    Bittencourt Leonardo (90)Eggestein Johannes (77)
    Harnik Martin (90)
    Moisander Niklas (90)
    Werder Bremen  
    Afgelopen 1 Fsv Mainz 05
    1 - 3
    Quaison Robin (18)goalgoalLainer Stefan (31)
    Onisiwo Karim (45)goalPlea Alassane (77)
    Niakhate Moussa (45)goalEmbolo Breel (79)
    Zakaria Denis (86)
    Kramer Christoph (89)
    Mönchengladbach  
    Afgelopen Augsburg
    1 - 1
    Vargas Ruben (59)goalgoalAndersson Sebastian (80)
    Khedira Rani (36)Schlotterbeck Keven (83)
    Vargas Ruben (45)Abdullahi Suleiman (90)
    Hahn Andre (71)
    Union Berlin  
    18:30 Schalke 04 Bayern München  
     
  • Portugal : Liga NOS
    20:00 Benfica Lissabon Porto  
    22:30 Boavista Pacos Ferreira  
     
  • African Games : African Games
    live
      1'
    Senegal -20
    0 - 0
    Burundi (u20)  
    live
      1'
    Mali -20
    0 - 0
    Ghana  
     
  • African Games : African Games (women)
    live
      1'
    Cameroon (u20) (w)
    0 - 0
    South Africa (u20) (w)  
    18:30 Zambia (u20) (w) Nigeria (u20) (w)  
     
  • Afrika : CAF Champions League
    Afgelopen Zesco United Fc(zam)
    1 - 0
    Were Jesse (15)goal
    Green Mamba  
    Afgelopen Fc Platinum (zim)
    3 - 2
    Chafa Devon (4)goalgoalBanda Peter (30)
    Tigere Never (38)goalgoalPhiri Patrick (73)
    Chikwende Perfect (80)goal
    Eonde Albert (26)
    Big Bullets  
    Afgelopen Townsh. Rollers(bot)
    0 - 1
    goalBalinya Juma (41)
    Young Africans (tan)  
    18:00 Primeiro De Agosto Kmkm  
    18:30 Al-merreikh (sud) Js Kabylie  
    19:00 Mamelodi Sundowns As Otoho  
    20:00 Es Sahel Hafia  
    20:00 Orlando Pirates Green Eagles  
    20:00 El Zamalek Dekedaha  
    20:00 Generation Foot Lprc Oilers  
    21:00 Raja Casablanca Brikama United  
     
  • Afrika : Caf Confederation Cup
    Afgelopen Master Security
    0 - 0
    Proline  
    Afgelopen Rukinzo
    0 - 0
    Triangle United  
    Afgelopen Malindi
    1 - 0
    (71)goal
    Mogadishu City  
    Afgelopen Young Buffaloes(swz)
    1 - 1
    goalKayembe Alidor (1)
    Buildcon  
    16:30 As Cotontchad (chd) Belouizdad  
    17:00 Ashanti Gold Akonangui  
    18:00 Stade Renard Dc Motema Pembe  
    18:00 Amarat United Us Ben Guerdane  
    18:00 Etoile Du Congo Al Assiouty  
    18:00 As Maniema Union As Pelican  
    18:00 Esae Snim  
    19:00 Ci Kamsar Paradou Ac  
    21:00 Azam Fasil Kenema  
     
  • Albanië : Kategoria Superiore
    Afgelopen Kf Vllaznia Shkoder
    1 - 0
    Goncalves Hygor (45)goal
    Kf Laci  
    19:00 Kf Tirana Ks Luftetari Gjirokaster  
    19:00 Ks Teuta Durres Ks Bylis Ballsh  
    19:00 Fk Skenderbeu Korce Ks Flamurtari Vlore  
     
  • Algerije : Ligue 1
    21:00 Chlef Na Hussein Dey  
    22:00 Setif Oran  
    22:00 Usm Bel Abbès Bordj Bou Arreridj  
     
  • Algerije : Ligue 2
    21:00 Bejaia Wa Tlemcen  
    21:00 Tadjenant Usm Annaba  
    21:00 Khroub Mo Bejaia  
     
  • Angola : Campionato Nacional
    16:00 Inter Luanda Ferrovia Huambo  
    16:00 Onze Bravos Sargada Esperanca  
    16:00 C.r.d. Libolo Wiliete Sc  
     
  • Argentinië : Division 3
    20:30 Csd Flandria Defensores Unidos  
    20:30 Club Atletico Colegiales Comunicaciones Bsas  
    20:30 Sacachispas Almirante Brown  
     
  • Argentinië : Primera B Nacional
    live
      23'
    Temperley
    0 - 0
    Nueva Chicago  
    20:30 Deportivo Moron Guillermo Brown  
    20:30 Club Atletico Atlanta Atletico Mitre  
    20:30 Barracas Central Alvarado  
    22:00 San Martin De San Juan Ca Estudiantes  
    22:40 Gimnasia Y Esgrima Jujuy Chacarita Juniors  
    25/08/19
    01:05
    Independiente Rivadavia De Mendoza Ferro Carril Oeste  
     
  • Argentinië : Primera División
    Afgelopen Arsenal De Sarandi
    0 - 2
    Suarez Gaston (25)goalRamirez Juan (33)
    Suarez Gaston (55)goalBlandi Nicolas (44)
    Sbuttoni Franco (83)Menossi Lucas (47)
    San Lorenzo  
    live
      14'
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
    0 - 0
    Defensa Y Justicia  
    20:30 Velez Sarsfield Newell's Old Boys  
    22:45 Club Atletico Rosario Central Ca Patronato Parana  
    25/08/19
    01:00
    Ca Independiente Colon De Santa Fe  
     
  • Armenië : Premier League
    Afgelopen Lori Fc
    1 - 0
    Aghekyan Grigor (10)goal
    Fc Noah  
    live
      MT
    Banants Yerevan
    0 - 0
    Gandzasar Kapan  
     
  • Australië : NPL
    Afgelopen Hobart Zebras
    1 - 2
    Walsh Dwayne (48)goalgoalClay Jade (27)
    goalNaden Nicholas (51)
    Glenorchy Knights  
    Afgelopen Clarence United
    1 - 4
    Ebini Jackson (70)goalgoalMies Noah (9)
    goalMies Noah (65)
    goalMies Noah (69)
    goalMitreski Martin (84)
    Launceston City  
    Afgelopen Adelaide Croatia Raiders Sc
    0 - 4
    goalEsposito Christian (39)
    goalBonada Nahuel (47)
    goalGow Hamish (65)
    goalDawber Matthew (87)
    Ne Metrostars  
    Afgelopen Adelaide Comets
    1 - 0
    Welsh Allan (73)goal
    Campbelltown City  
    Afgelopen South Coast Wolves
    1 - 2
    Dimoski Stefan (43)goalgoalRose Liam (66)
    goalAntelmi Patrick (80)
    Sydney United  
    Afgelopen Peninsula Power
    6 - 1
    Briggs Dean (4)goalgoalReeves Brandon (24)
    Strickland Thomas (15)goal
    Woolley Josh (20)goal
    Briggs Dean (39)goal
    Fox Brenton (45)goal
    Strickland Thomas (72)goal
    Gold Coast United  
    Afgelopen Olympia Fc Warriors
    3 - 0
    Ryan Jack (34)goal
    Kurtz Bay (41)goal
    Thompson Jake (90)goal
    Kingborough Lions  
    Afgelopen Perth Glory Youth
    1 - 2
    Murray Cameron (25)goalgoalMarulanda Gustavo (13)
    goalMarulanda Gustavo (40)
    Bayswater City  
    Afgelopen Stirling Lions
    0 - 0
    Floreat Athena  
    Afgelopen Rockingham City
    1 - 3
    (66)goalgoal (37)
    goal (50)
    goal (90)
    Inglewood United  
    Afgelopen Redlands United
    0 - 2
    goalHore Henry (15)
    goalHore Henry (78)
    Queensland Lions  
    Afgelopen Cockburn City
    3 - 4
    Robinson Daniel (27)goalgoal (38)
    Skorich Anthony (59)goalgoalDomfeh Michael (46)
    Gibson Devon (85)goalgoalDomfeh Michael (52)
    goalTheodosiasdes Andreas (90)
    Perth Sc  
    Afgelopen Ecu Joondalup
    2 - 2
    Knowles Joe (33)goalgoalO Connell Calum (7)
    Knowles Joe (45)goalgoalChallot Nick (68)
    Balcatta  
    Afgelopen Sorrento
    0 - 1
    goalCortes Joshua (51)
    Costello Nathan (73)
    Armadale Sc  
    Afgelopen Adelaide Olympic
    2 - 0
    Pounendis Christos (98)goal
    Da Silva Ricardo (105)goal
    Pounendis Christos (113)
    Adelaide Blue Eagles  
 

Onze Livescore Voetbal

Met onze livescore Voetbal kunt u het verloop van alle Voetbal wedstrijden van de belangrijkste internationale wedstrijden tot en met de laagste divisies live volgen. Voor elke wedstrijd vindt u: de uitslag, de score, de doelpunten, de gele en rode kaarten en de wijzigingen. U mist niets meer! Volg de resultaten live en doe mee aan de wedstrijd via discussies met de andere leden!

Aangeboden bonussen

Bwin Bonus van € 50 wedden
Unibet Bonus van € 80 wedden

Over SosWedden.com

Onze team van amateur-wedders heeft als doel om u te helpen om de sportresultaten beter te voorzien om goede prognoses te doen voor het voetbal, tennis, basketbal en andere sporten .

Contact met ons opnemen - Algemene voorwaarden - Site-overzicht

Copyright © 2019 SosWedden.com – Alle rechten voorbehouden