Ik ben al lid
  
  • SosPronostics
  • SosBettingtips
  • SosApuestas
  • SosWetten

De live Voetbal uitslagen

  • Europa : Champions League
    21:00 Lyon Barcelona  
    21:00 Liverpool Bayern München  
     
  • Algerije : Beker van Algerije
    17:00 Annaba Setif  
    17:45 Belouizdad Na Hussein Dey  
     
  • Argentinië : Primera B Metropolitana
    22:00 Talleres Remedios Cd Uai Urquiza  
     
  • Argentinië : Primera División
    Afgelopen Racing Club
    3 - 0
    Lopez Lisandro (30)goal
    Zaracho Matias (33)goal
    Zaracho Matias (59)goal
    Cardozo Neri (43)
    Sigali Leonardo (59)
    Godoy Cruz A.t.  
     
  • Azië : AFC Champions League
    08:30 Shandong Luneng Taishan Hanoi T&t  
    11:00 Sanfrecce Hiroshima Chiangrai United  
    11:00 Kashima Antlers Newcastle United Jets  
    11:30 Ulsan Hyundai Perak Fa  
    16:00 Al-nasr Dubai Sc Pakhtakor Tashkent  
    16:00 Al-rayyan Saipa Karadj  
    16:00 Al Nasr Otmk Olmaliq  
    16:00 Al-gharrafa Zob Ahan Isfahan Fc  
     
  • Brazilië : Beker van Brazilië
    23:15 Londrina Pr Parana Clube Pr  
     
  • Bulgarije : First Professional Football League
    11:30 Pfc Slavia Sofia Cherno More Varna  
    14:00 Ludogorets 1945 Razgrad Botev Plovdiv  
    16:30 Cska Sofia Botev Vratsa  
     
  • Colombië : Primera B
    Afgelopen Boyaca Chico
    3 - 1
    Gomez Jossymar (68)goalgoalArango Wilmar (59)
    Vidal Diego (84)goal
    Gomez Jossymar (89)goal
    Fortaleza Ceif  
     
  • Ecuador : Primera Division
    Afgelopen Csd Independiente Del Valle
    1 - 0
    Preciado Angelo (40)
    Cd Tecnico Universitario  
     
  • Egypte : Premier League
    15:00 El Gouna Fc Al Assiouty  
     
  • Engeland : Championship
    20:45 Queens Park Rangers West Bromwich Albion  
     
  • Engeland : League One
    20:45 Barnsley Burton Albion  
    20:45 Accrington Stanley Oxford United  
    20:45 Sunderland Gillingham Fc  
    20:45 Portsmouth Bristol Rovers  
    20:45 Rochdale Wimbledon  
     
  • Engeland : League Two
    20:45 Cheltenham Town Cambridge Utd  
    20:45 Port Vale Tranmere Rovers  
    20:45 Notts County Newport County  
    20:45 Oldham Athletic Morecambe Fc  
     
  • Engeland : National League
    20:45 Sutton United Fc Barnet Fc  
    20:45 Boreham Wood Fc Wrexham  
    20:45 Maidstone United Fc Halifax Town  
    20:45 Afc Fylde Havant & Waterlooville Fc  
    20:45 Ebbsfleet United Fc Hartlepool  
     
  • Engeland : National League North & South
    20:45 Altrincham Spennymoor Town  
    20:45 Woking Fc Hemel Hempstead  
    20:45 Ashton United Fc Afc Telford United  
    20:45 Stockport County Fc Southport Fc  
     
  • Engeland : Non League Pr.
    20:30 Hartley Wintney Walton Casuals  
    20:45 Whitehawk Burgess Hill Town  
    20:45 Afc Rushden & Diamonds Stratford  
    20:45 Staines Town Tiverton  
    20:45 Workington Witton Albion  
    20:45 Wingate & Finchley Bishops Stortford  
    20:45 Chesham United Basingstoke Town  
    20:45 Kings Langley Salisbury City  
     
  • Europa : UEFA Youth League
    14:00 Dinamo Zagreb (u19) Lokomotiv Moscow (u19)  
    16:00 Hertha Berlin (u19) Psg (u19)  
    18:00 Paok (u19) Tottenham (u19)  
    18:00 Chelsea (u19) Monaco (u19)  
     
  • Finland : Suomen Cup
    16:00 Hjk Helsinki Fc Honka  
     
  • Friendlies : Friendly
    09:00 Fc Dinamo Moscow Irtysh Pavlodar  
    12:00 Trakai Fk Kedainiai Nevezis  
    16:00 Vålerenga Nomme Kalju  
    18:00 Cartagena Cska Moskou  
     
  • Hongarije : Magyar Kupa
    18:30 Fc Ajka Debreceni Vsc  
     
  • Indonesië : Piala Indonesia
    09:00 Persidago Gorontalo Persebaya Surabaya  
    13:00 Persebaya Surabaya Psis Semarang  
     
  • Irak : Iraqi Premier League
    14:45 Erbil Naft Al-wasat  
     
  • Iran : Azadegan League
    11:45 Persepolis Pakdasht Mes Rafsanjan  
    11:45 Baderan Tehran Khoneh Be Khoneh  
    11:45 Mes Kerman Qashqai Shiraz  
    11:45 Gol Gohar Malavan Bandar Anzali  
    11:45 Aluminium Arak Gostaresh Foolad  
    11:45 Oxin Alborz Shahin Bushehr  
    12:15 Shahrdari Mahshahr Karun Khuzestan  
     
  • Italie : Lega Pro
    Uitgesteld Rimini Fc 1912 Ternana Calcio  
     
  • Italie : Serie A V.
    17:30 Sassuolo (w) Bari V  
     
  • Montenegro : 1. CFL
    14:00 Fk Lovcen Fk Sutjeska  
    14:00 Fk Rudar Pljevlja Fk Zeta Golubovci  
    14:00 Fk Buducnost Fk Mornar Bar  
    14:00 Ofk Petrovac Fk Grbalj Radanovici  
    14:00 Fk Iskra Danilovgrad Ofk Titograd  
     
  • Oman : Omani League
    14:20 Al Suwaiq Al Nahda  
    14:30 Oman Club Muscat Club  
    17:05 Majees Al Shabab  
     
  • Peru : Primera Division
    Afgelopen Alianza Universidad
    0 - 0
    Rivas Jose (19)
    Academia Cantolao  
     
  • Saoedi-Arabië : Division 1
    13:50 Al-washm Al-kawkab  
    13:50 Al Majzel Al-taee  
    14:10 Al Orubah Hajer Club  
    16:15 Al Nahdha Najran  
    16:15 Al Jeel Al-ain Fc  
     
  • Schotland : Beker van Schotland
    20:45 Inverness Caledonian Thistle Ross County  
     
  • Schotland : League Two
    20:45 Cowdenbeath Fc Albion Rovers  
     
  • Zuid-Afrika : Premiere League
    18:30 Mamelodi Sundowns Polokwane City  
     
  • Zuid-Amerika : Copa Libertadores
    20/02/19
    00:30
    Melgar Caracas Fc  
 

Onze Livescore Voetbal

Met onze livescore Voetbal kunt u het verloop van alle Voetbal wedstrijden van de belangrijkste internationale wedstrijden tot en met de laagste divisies live volgen. Voor elke wedstrijd vindt u: de uitslag, de score, de doelpunten, de gele en rode kaarten en de wijzigingen. U mist niets meer! Volg de resultaten live en doe mee aan de wedstrijd via discussies met de andere leden!

Aangeboden bonussen

Bwin Bonus van € 50 wedden
Unibet Bonus van € 80 wedden

Over SosWedden.com

Onze team van amateur-wedders heeft als doel om u te helpen om de sportresultaten beter te voorzien om goede prognoses te doen voor het voetbal, tennis, basketbal en andere sporten .

Contact met ons opnemen - Algemene voorwaarden - Site-overzicht

Copyright © 2019 SosWedden.com – Alle rechten voorbehouden