Ik ben al lid
  
  • SosPronostics
  • SosBettingtips
  • SosApuestas
  • SosWetten

De live Voetbal uitslagen

  • Argentinië : Primera B Metropolitana
    18:10 San Telmo All Boys  
     
  • Australië : NPL
    06:30 Charlestown City Blues Fc Edgeworth Fc  
    06:30 Weston Workers Adamstown Rosebud  
    06:30 Valentine Phoenix Maitland Fc  
    07:00 Manly Utd. Marconi Stallions  
    07:00 South Coast Wolves Sydney Fc Youth  
    07:30 Apia Leichhardt Tig. Sydney United  
    08:00 South Melbourne Avondale Fc  
    08:00 Sunshine Coast Fire Gold Coast Knights  
    08:00 Sydney Olympic Hakoah Sydney City  
    09:00 Queensland Lions Eastern Suburbs Fc  
     
  • Brazilië : Brasileiro Serie C
    21:00 Treze Ad Confianca Se  
    21:00 Boa Ec Mg Ypiranga-rs  
    23:00 Nautico Pe Botafogo Fc Pb  
    17/06/19
    00:00
    Atletico Acreano Tombense Fc Mg  
     
  • China : Chinese League One
    09:30 Changchun Yatai Shaanxi Changan Athletic  
    13:30 Meizhou Meixian Techand Liaoning Whowin  
     
  • China : Chinese Super League
    13:35 Tianjin Quanjian Henan Jianye  
    13:35 Shenzhen Tianjin Teda  
    13:35 Jiangsu Guoxin-sainty Beijing Renhe  
     
  • Chinese Taipei : Inter City League
    10:00 Tainan City Tatung  
    10:00 Taichung Futuro Fc Fu Jen University  
    13:00 Taipower Ming Chuan Univ.  
    13:00 Nstc Taicheng Lions  
     
  • CONCACAF : Concacaf Gold Cup
    04:00 Mexico Cuba  
    17/06/19
    00:00
    Haïti Bermuda  
     
  • Ecuador : Division 2
    21:30 Alianza Cotopaxi Cd Puerto Quito  
     
  • Europa : EK U21
    18:30 Polen -21 België -21  
    21:00 Italië -21 Spanje -21  
     
  • Faeröer : Premier League
    16:00 If Fuglafjordur Hb Torshavn  
    16:00 Tb Tvoeroyri B36 Torshavn  
     
  • Finland : Kakkonen
    13:00 Jakobstads Bollklubb Rops A  
    14:00 Ilves/2 P-iirot  
    16:00 Fc Kiffen Njs  
    17:30 Jippo Pepo  
    17:30 Kapa Honka/a  
    17:30 Eps Kaapo Kaarina  
    17:30 Ols Vps Akatemia  
    17:30 Mikkeli Mp Japs  
    17:30 Fc Viikingit Vjs  
    17:30 Fc Jazz Tampere Utd  
    17:30 Grifk Fc Espoo  
    17:30 Sjk Akatemia Gbk Kokkola  
     
  • Finland : Veikkausliiga
    17:30 Kpv Kokkola Inter Turku  
     
  • Finland : Ykkonen
    17:30 Ekenas Idrottsforening Ac Oulu  
    17:30 Ff Jaro Ac Kajaani  
    17:30 Tpv Fc Ktp  
     
  • Georgië : Umagleshi Liga
    17:00 Dinamo Tbilisi Wit Georgia Tbilisi  
     
  • Indonesië : Super League
    Uitgesteld Persija Jakarta Pusamania Borneo  
    Uitgesteld Kalteng Putra Fc Bali United Pusam  
    Uitgesteld Perseru Badak Lampung Fc Psis Semarang  
     
  • Internationaal : Baltic Cup (women)
    14:00 Letland Litouwen  
     
  • Irak : Iraqi Premier League
    18:15 Talaba Al-naft  
     
  • Japan : J-League 3
    06:00 Vanraure Hachnohe Grulla Morioka  
    08:00 Gainare Tottori Cerezo Osaka  
    08:00 Azul Claro Numazu Blaublitz Akita  
    10:00 Nagano Parceiro Thespakusatsu Gunma  
    11:00 Giravanz Kitakyushu Fukushima United  
     
  • Japan : J. League 2
    10:00 Machida Zelvia V-varen Nagasaki  
    11:00 Avispa Fukuoka Kashiwa Reysol  
     
  • Japan : Japan Football League
    06:00 Verspah Oita Veertien Kuwana  
    06:00 Maruyasu Okazaki Reinmeer Aomori  
    06:00 Suzuka Unlimited Fc Ryutsu Keizai  
    06:00 Tegavajaro Miyazaki Nara Club  
    06:00 Matsue City Fc Honda Lock  
    08:00 Fc Imabari Yokogawa Musashino  
     
  • Kazachstan : Premier League
    13:00 Okzhetpes Kairat Almaty  
    13:00 Fc Taraz Irtysh Pavlodar  
    14:00 Fc Zhetysu Fc Ordabasy  
    15:00 Shakhter Karagandy Fk Atyrau  
    15:00 Fc Astana Fc Kaysar  
     
  • Letland : Virsliga
    16:00 Spartaks Jurmala Bfc Daugavpils  
     
  • Moldavië : Divizia Nationala
    17:00 Sfintul Gheorghe Zimbru Chisinau  
    19:00 Fc Milsami Dinamo Auto  
     
  • Noorwegen : 2. division
    15:00 Moss Fk Brattvag  
    16:00 Sola Byaasen Toppfotball  
    16:00 Baerum Fk Mjolner  
    16:00 Grorud Il Senja Fk  
    17:00 Alta If Elverum  
    18:00 Kvik Halden Fk Arendal Fk  
    18:00 Bryne Fk Vidar Fk  
     
  • Noorwegen : Eliteserien
    18:00 Sarpsborg Odds Bk  
    18:00 Lillestrøm Viking Fk  
    18:00 Molde Ranheim Il  
    18:00 Bodo/glimt Stromsgodset  
    18:00 Mjondalen Kristiansund Bk  
    20:00 Rosenborg Vålerenga  
     
  • Noorwegen : OBOS-ligaen
    15:00 Ham-kam Aalesund  
    18:00 Sogndal Il Strommen If  
    18:00 Skeid Fotball Kfum Oslo  
    18:00 Jerv Fk Sandnes Ulf  
    18:00 Tromsdalen Nest-sotra  
    18:00 Notodden Fk Sandefjord  
    18:00 Ullensaker/kisa Raufoss  
     
  • Oezbekistan : PFL
    15:00 Pfk Andijon Pfk Metallurg Bekabad  
    15:00 Fc Bunyodkor Nasaf Qarshi  
    16:30 Otmk Olmaliq Pfk Navbahor Namangan  
    17:00 Fc Bukhara Pakhtakor Tashkent  
     
  • Paraguay : Segunda Division
    16:00 Ri 3 Corrales Ovetense Fc  
    16:00 Deportivo Caaguazu Sportivo Trinidense  
 

Onze Livescore Voetbal

Met onze livescore Voetbal kunt u het verloop van alle Voetbal wedstrijden van de belangrijkste internationale wedstrijden tot en met de laagste divisies live volgen. Voor elke wedstrijd vindt u: de uitslag, de score, de doelpunten, de gele en rode kaarten en de wijzigingen. U mist niets meer! Volg de resultaten live en doe mee aan de wedstrijd via discussies met de andere leden!

Aangeboden bonussen

Bwin Bonus van € 50 wedden
Unibet Bonus van € 80 wedden

Over SosWedden.com

Onze team van amateur-wedders heeft als doel om u te helpen om de sportresultaten beter te voorzien om goede prognoses te doen voor het voetbal, tennis, basketbal en andere sporten .

Contact met ons opnemen - Algemene voorwaarden - Site-overzicht

Copyright © 2019 SosWedden.com – Alle rechten voorbehouden