Voorspelling Nederland - Marokko
De wedtip: Nederland - Marokko
In de nacht van maandag op dinsdag 30 juni staat er een echte kraker op het programma in de 16de finales van het WK. In het Estadio BBVA in Monterrey in Mexico staan namelijk het Nederlands elftal en Marokko tegenover elkaar. Voor beide landen is het een cruciaal duel, want de weg richting de kwartfinale lijkt open te liggen.
Nederland eindigde uiteindelijk op de eerste plek in Groep F met zeven punten uit drie wedstrijden. Ze wisten bovendien maar liefst tien keer te scoren. Zo bleven ze Japan, Zweden en Tunesië uiteindelijk voor. Marokko eindigde op de tweede plek in Groep C met zeven punten, maar net achter Brazilië op doelsaldo.
Voor het WK begon had Nederland te maken met twee slechte oefenwedstrijden. Eerst verloren ze van Algerije (0-1), om daarna te winnen van Oezbekistan (2-1). In de eerste groepswedstrijd speelden ze gelijk tegen Japan (2-2), om vervolgens te winnen van Zweden (5-1) en Tunesië (1-3).
Marokko wist in de laatste vijf wedstrijden ongeslagen te blijven. Ze wonnen voor het WK nog Madagascar (4-0), om daarna gelijk te spelen tegen Noorwegen (1-1). In de groepsfase gebeurde hetzelfde tegen Brazilië (1-1), maar wonnen ze wel van Schotland (0-1) en Haïti met 4-2.
De highlights: Nederland - Marokko
- In de laatste 4 wedstrijden van Nederland vielen meer dan 2.5 doelpunten.
- In 2 van de laatste 4 wedstrijden wist Marokko niet te winnen.
- Nederland won 3 van de laatste 4 wedstrijden.
- Marokko verloor 2 van de laatste 3 onderlinge ontmoetingen.
Onze voorspelling: Nederland - Marokko
Voor een hoop voetballiefhebbers in Nederland wordt de ontmoeting tussen Nederland en Marokko een bijzonder duel. De landen zullen elkaar treffen op dit WK in Mexico. Nederland eindigde in de groepsfase op de eerste plek, terwijl Marokko het moest doen met de tweede plek. Ze lijken qua niveau echter dichtbij elkaar te liggen.
In de wedstrijden van Nederland vielen op het WK een hoop doelpunten en ze lijken dan ook geen probleem te hebben met scoren. We verwachten dan ook dat de verdediging van Marokko het lastig gaat krijgen.
Onze voorspelling voor Nederland - Marokko is: Een overwinning voor Nederland.